O mně

Jmenuji se Helena a studovala jsem na Vysoké škole UJEP v Ústí nad Labem. Nyní jsem trvale usídlena v Praze, kde se naplno věnuji své kreativní (primárně šicí) tvorbě. Mám však ráda tvorbu všeho druhu a tady je přehled té současné:

Knihy

Napsala jsem již dvě dětské knihy Příběhy robotíka Mecháčka, které jsou tvořené na iPadu. Třetí se již připravuje, termín dokončení je do konce tohoto roku. Všechny díly lze koupit v elektronické podobě pro iPad, Kindle a další zařízení, první díl je dostupný i v papírové podobě.

Robotik Mechacek

Hlavní postava – robotík Mecháček. Knihy nemají žádnou DRM ochranu a určitě si je zamilujete vy i vaše děti.

Pribehy robotika MechackaPribehy robotika Mechacka 2

Ve finálním stádiu je i má první kniha pro dospělé publikum z žánru psychologického thrilleru, která bude v nejbližší době dostupná.

VTM.cz

Dříve jsem psala pro vědeckotechnologický web VTM.cz, který má dlouholetou historii především v papírové podobě. I nyní mě zajímají novinky z oblasti vědeckých výzkumů, nových technologií pro léčení a výzkum těla obecně. Zálibou mi jsou pak nejrůznější robotické či nanotechnologické novinky, které jsou úzce spojené s lidským tělem. Přehled mých vědeckotechnologických článků můžete nalézt zde.

vtm.cz

Bulvy.cz

Vtipné a zajímavé věci a události se snažím udržovat na webu Bulvy.cz. Mám ráda i design, nové nápady a variace. A právě množství kreativní tvorby mi dává energii zkoušet nové věci, stejně tak jako šití polštářků pro geeky – jednoho mám totiž doma :)

bulvy.cz

Sociální sítě

 

Můžete se se mnou spojit na sociálních sítích nebo emailem helena@siji.cz

 Google+ a Facebook