Často kladené otázky

Z jakých materiálů jsou polštářky vyrobené?

Používáme vybrané kvalitní materiály z PES, jednotlivé části látek i výplň pochází z České republiky, Německa a Švýcarska.

Jak jsou polštářky velké?

Velikost standardních je přibližně 37×37 cm a jsou hodně baculaté (na materiálu nešetříme), menší jsou pak cca 30×25 cm.

Geek polstarky

 

 

 

 

 

Jak rychle polštářky dostanu?

Snažím se šít co nejrychleji, aby polštářky ke svým novým majitelům dorazily co nejdříve :-)
Pokud jsou polštářky skladem, měly by dorazit českou poštou do 3 dnů, pokud jsou na objednávku, raději počítejte s 5 až 7 dny. Při odesílání balíku vám pošleme potvrzení.

Nebudete mě spamovat newslettery?

Rozhodně ne, jednotlivé novinky v produktech a akce budeme zveřejňovat na sociálních sítích Twitter, Google+ a Facebook. Zákazníkům pošleme pouze jeden informační email za měsíc, který půjde snadno odhlásit. Slibujeme.

Navíc vás automaticky odměníme  – jakmile u nás jednou nakoupíte, příště už máte vždy 10 % slevu.

Když se mi polštářek nebude líbit, mohu ho vrátit?

Ano, jakmile nám balík s nepoškozeným polštářkem pošlete zpátky, garantujeme rychlé vrácení peněz. Pokud by k vám dorazil jakkoli poškozený polštářek, pošleme vám nový.

Dokáže vyrobit polštářky dle mého vzoru?

Ano, lze se domluvit na výrobě polštářku například s logem vaší firmy nebo podobně, grafické možnosti jsou ale omezené kvůli dostupným látkám. Výroba dle vlastního zadání je možná už od jednoho kusu s možností individuálních cen při odběru většího množství.

Novinka – hybridní polštáře kombinují látku a tisk, takže lze vytvořit jakékoli logo, které není možné vytvořit pomocí látek. Hybridní polštáře mají nižší cenu 299 Kč.

Vyroba polstarku

Vyroba polstarku

 

 

 

 

 

Mám svůj eshop a chci přeprodávat vaše polštářky (affiliate, dropshipping)

Nabízíme oboustranně výhodné partnerství, konkrétní specifikaci ještě připravujeme. Pro rychlou domluvu stačí napsat na info@siji.cz

Dáte mi nějaké polštářky do soutěže na mém webu nebo konferenci?

Pošlete nám informace o webu nebo konferenci na email info@siji.cz a domluvíme se.